çok uzak (faraway) filmi izle

Film Sözlük
Çok Uzak (Faraway) filmi, Netflix filmlerini sevenler için bir film hakkında daha bilgi paylaşacağım.
8 Mart 2023 tarihine Netflix'te yayınlanmıştır. Romantik film sevenler için tavsiye ediyorum. Olabildiğince detaylı bilgi vereceğim umarım filmi beğenirsiniz.

Çok Uzak (Faraway) Filmi

Yukarıda da bahsettiğim gibi 8 Martta yayınlanmıştır. Filmin türü hakkında ise Alman filmleri, romantik komedi ve kitaptan uyarlanan filmler, komedi filmleri ve romantik filmler şeklinde ibareler eklenmiş durumda. Yaş sınısı ise +18 olarak belirtilmiş.
Filmin yönetmeni ise Vanessa Jopp'tur.

Çok Uzak (Faraway) Filminin Konusu

Filmin konusuna kısaca değinecek olursam şayet; hayatı planladığı gibi gitmeyen ve mutsuz olan Zeynep, yaşamının bu haline son vermek istemektedir. Vefat eden annesinin yıllar önce satın almış olduğu Hırvatistan'daki eve gitmeye karar verir. Burada huzuru bulup artık rahatlamak istemektedir. Ancak aynı evde yaşayan Josip'i hesaba katmamıştır. Bakalım neler olacak?

Filmin Oyuncu Kadrosu

-Naomi Krauss,
-Goran Bogdan,
-Adnan Maral,
-Bahar Balci,
-Artjom Gilz ve daha birçok oyuncu…

Film Hakkındaki Yorumlar

Film hakkında birçok yorum söz konusu ancak kopya içerik sayılmaması adına buraya yazmıyorum. Mutlaka düşüncelerinizi yazınız. Fragmanı da aşağıya bırakıyorum bakarsınız.

Çok Uzak (Faraway) FragmanBu başlıkta diğer tüm başlıklarda olduğu gibi sinema dünyasına dair üretimler hakkında bilgi vermek amaçlanmıştır. Herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir.
bu başlıktaki tüm girileri gör

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol