murat soner

tevfik
murat soner şu an itibari ile youtube'da 400 milyon (genel) izlenmeye sahip film ve dizi eleştirmeni. kendisini tesadüf eseri takip etmiştim ve eleştirilerini oldukça yerinde bulmuştum. ilk videoları ortalama 2-3 dakika oluyordu fakat zamanla kendisini muhteşem geliştirdi.

kendisini senarist kategorisine aldım fakat ürettikleri içerikleri izlediğimiz vakit hem senarist, hem oyuncu, hem de yönetmen olduğunun farkına varırsınız. filmlerden çok türk dizilerini eleştiren murat soner, yapmış olduğu eleştirilerle çok fazla kişi tarafından tepki çekmiştir. benim gibi eleştirmeyi seven, komik gördüğü yerlerde uygun bir şekilde dalga geçen kişiler tarafından da takibe alınmıştır.

son dönemlerde yayınladığı en kısa video içeriği ise erşan kuneri eleştirel yorumuna geldi. dizi içerisinde çağlar çorumlu ve zafer algöz'ün oyunculuklarını çok beğendim. üzgünüm ki, haddinden fazla küfür ediliyor ve bu küfürler zorlama gibi.


oxlade
keşke murat soner gibi insanların sayısı artsa, belki o zaman bu acınası durmumuz bir nebze durulur. ayrıca doğru eleştiri sadece geliştirir, zarar vermez. bunun bile ayırdına varmakta zorluk çekilmesi..

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol