confessions

oxlade

1. nesil Yazar - taze yazar - Yazar

  1. toplam entry 6
  2. takipçi 0
  3. puan 154

messiah

oxlade
sonlandırıldığı için kızgın olduğum iki diziden biri. diğeri de the oa. olm o kadar heyecanlı bittiler ki, özellikle the oa muhteşem bitmişti. mal gibi bitirdiler diziyi. zengin olsam yapımcı olup alın lan şu parayı çekin atın youtube yeni sezonu derim.

game of thrones

oxlade
bu diziyi final yaptıktan sonra izledim. yeni sezonların gelmesini hayal edemezdim sanırım. 6. sezondan sonra bir sıkmıyor değil. ama totale baktığımda gerçekten izlediğim en iyi yabancı dizi serisi.

murat soner

oxlade
keşke murat soner gibi insanların sayısı artsa, belki o zaman bu acınası durmumuz bir nebze durulur. ayrıca doğru eleştiri sadece geliştirir, zarar vermez. bunun bile ayırdına varmakta zorluk çekilmesi..

wes anderson

oxlade
bu şahsına münhasır yönetmene ait filmler ile amanita games'in yaptığı oyunlar arasında hiçbir bağ olmamasına rağmen sanki hepsi aynı kafanın ürünü gibi.

aralarında herhangi bir bağ olmadığının farkındayım, herhangi bir duyum vs de almış değilim. söylemek istediğim; wes anderson'a ait bir film izlerken, hissettiğim yaratıcılık ve hayranlık, amanita games'e ait oyunlardan birini oynarken de hissediyorum ve bu duygu durumu bende çok nadir canlanabilen bir duygu durumu.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol