confessions

secil

1. nesil Yazar - taze yazar - Yazar -
seçil ocak

  1. toplam entry 7
  2. takipçi 0
  3. puan 417

quest for fire

mirova
Türkçe'ye Ateş Savaşı olarak çevrilen 1981 Fransız yapımı filmdir. Ateşin ısıtma, yiyecekleri pişirme ve vahşi hayvanlardan koruma gibi özellikleri olduğunu fark eden ilkel kabilelerin, ateşi ellerinde tutmak için verdikleri mücadeleyi anlatır. Bana göre dünya üzerinde şu zamana kadar çekilmiş en iyi film olma niteliğini taşıyor.

Mirova film puanı: 9.7

game of thrones

mirova
Taht kapışmaları olarak da Türkçe'ye çevrilebilir. Ejderhaların ateş püskürmesi ile Taht etrafında dönmeye başlayan 7 hanedanlık lideri, ateş durduğu anda tahta oturmak zorundadır. İlk tahta oturan hanedan lideri demir tahtın sahibi olur.

gibi

tevfik
komedi kategorisini son derece hak eden muhteşem dizidir. murat soner'in anlattığına göre gibi dizisi birçok platformdan ve birçok yapımcıdan direkt olarak ret cevabı almış.

exxen de youtube üzerinden yayın yapan çok fazla youtuber bünyesine çektikten sonra gibi dizisine sizinkileri de yayınlayalım demiş ve olanlar olmuş. şu an exxen de en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. açık konuşmak gerekirse ben exxen üyeliğini leyla ile mecnun için almıştım, şu an gibi dizisi için uzatıyorum.

senaryosunu feyyaz yiğit ve aziz kedi'nin birlikte yazdığı gibi dizisinin başrollerinde feyyaz yiğit, kıvanç kılınç yer alıyor Ahmet Kürşat Öçalan yer almaktadır. diziye konuk oyuncu olarak girenlerin dahi süper replikleri var, Belki de bu yüzden yalnızca cesurların işidir badana.

aynı zamanda murat soner'in gibi hakkında fikir ve düşünceleri benim bayağı hoşuma gitti.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol