rafadan tayfa galaktik tayfa filmi | Film Sözlük
rafadan tayfa galaktik tayfa filmi fragman i̇zle, konusu, oyuncular

bir animasyon ve komedi filminin tanıtımı ile karşınızdayız. film sözlük olarak 06 ocak 2023 tarihinde vizyona girmiş olan bu filme dair sizlere olabildiğince detaylı bilgi vermeyi planlıyoruz.

ülkemizde animasyon ve komedi türünde filmlerin ne derece sevildiği açıkça ortada. bakalım bu filmi izlemeniz halinde düşünceleriniz ne yönde olacak?

rafadan tayfa galaktik tayfa filmini izlemek için lütfen sadece yasal yollara başvurunuz.

rafadan tayfa galaktik tayfa filmi

filmin yönetmen koltuğunda i̇smail fidan oturuyor. senarist ise ozan civit. tür olarak animasyon ve komedi filmi olarak geçen bu yapımın vizyon tarihi yukarıda da belirttiğimiz üzere 06 ocak 2023'tür.

bu film rafadan tayfa serisinin üçüncü filmi.

yönetmen : i̇smail fidan
senarist : ozan civit
oyuncular : Şirin giobbi, levent kol, emine sergen, yaĞmur sergen
tür : animasyon filmleri, komedi filmleri
yıl ve süre : 2023 – 1 saat 26 dakika
yayın tarihi : 06 ocak 2023
menşei : türkiye
yapımcı şirket : isf film

filme dair görseller : görsel
görsel
görsel
görsel


rafadan tayfa galaktik tayfa filmi konusu

filmin konusuna dair edinmiş olduğumuz bilgiler şu şekilde;

film, kendilerine ulaşan bir uzaylıya yardım etmeye çalışan akın ve hayri'nin yaşadıklarını anlatıyor.

astronomi kulübünün en parlak üyelerinden bir olan akın, gezegenimizin yörüngesine yerleşmiş olan bir uzay gemisi keşfeder ve bir anda dünyanın gündemine oturur. uzay gemisi hakkında birçok haber yayınlanıp, sayısız teori ortaya atılırken, uzay gemisinin keşfinde az da olsa parmağı olan hayri de ufak bir şöhret kazanır.

hayri'nin gazetelerde yayınlanan fotoğrafları uzaylının dikkatini çeker. uzaylının hayri'yi bularak onu kendisine yardım etmesi için ikna etmesi gerekmektedir. uzaylı, kader arkadaşını bulmak için yola çıkarken peşinde niyetleri hiç de iyi olmayan bir grup insanın olduğundan habersizdir.

filmin fragmanı : videorafadan tayfa galaktik tayfa filmi oyuncu kadrosu

animasyon filmi olduğu için oyuncu kadrosundaki isimler pek doğal olarak seslendirme yaparak yer almaktadırlar. (tabi meslek bakımından oyuncu veya seslendirme sanatçısı olabilirler. i̇smi geçen kişiler hakkında doğrudan bilgimiz bulunmamaktadır.)

- şirin giobbi
- levent kol
- emine sergen
- yağmur sergen

filme dair edindiğimiz bilgilerin bir kısmı bu şekilde. lütfen sizler de film hakkındaki düşüncelerinizi belirterek (saygı ve sevgi çerçevesinde) film hakkında yorum arayan insanlara yardımcı olmaya çalışınız.